Wynajem zawiesi podciśnieniowych

wynajem-zawiesi-budowlanych-do-plyt-warstwowych-szkla-manulift-service-220

Posiadamy własną wypożyczalnię podciśnieniowych zawiesi budowlanych przeznaczonych są do montażu ściennych i dachowych płyt warstwowych, szklanych elewacji,  szyb i okien.

Urządzenia z grupy PANEL-MASTER umożliwiają chwytanie, transport i przechył ściennych i dachowych płyt warstwowych o długości do 18 metrów i wadze do 400 kg.
Urządzenia zapewniają również montaż płyt ściennych zarówno w ułożeniu pionowym jak i poziomym. Zawiesia PANEL-MASTER 2-K wyposażone są w 2 obwody podciśnieniowe zapewniające bezpieczna pracę bez stosowania dodatkowych środków zabezpieczających, jak np. pasy.

Urządzenia z grupy GLASS-MASTER umożliwiają chwytanie, transport, przechył i obrót szyb i szkła płaskiego o wadze do 1000 kg.
Zawiesia GLASS-MASTER 2-K wyposażone są w 2 obwody podciśnieniowe zapewniające bezpieczna pracę bez stosowania dodatkowych środków zabezpieczających, jak np. pasy.

Dział wynajmu i sprzedaży podciśnieniowych urzadzeń budowlanych posiada oddzielną stronę internetową na której omówiono szczegółowo oferowane produkty, zakres ich zastosowania oraz zawierającej warunki wynajmu.
Znajdziecie Państwo na niej:

– ofertę zawiesi i manipulatorów do montażu ściennych i dachowych płyt warstwowych
– ofertę zawiesi i manipulatorów do montazu szyb, szkła i szklanych elewacji
– ofertę wózków transportowo montażowych
– ofertę samojezdnych robotów do montażu szyb i szkła

Zapraszamy na stronę www.próżniowe-wynajem.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą.