Maty piankowe do chwytaków powierzchniowych

maty-gabkowe-chwytaki-powierzchniowe-manulift-service-220

Zastosowanie mat piankowych w chwytakach powierzchniowych jest niejednokrotnie jedyną możliwością realizacji procesów chwytania i transportu ładunków o bardzo zróżnicowanej powierzchni.
Elastyczność i zdolności kompensacji nierówności okupione są jednak trwałością mat, a ceny tych niepodlegających gwarancji elementów szybkozużywających się są znaczne. Pomimo tego, maty piankowe są coraz częściej stosowane przez klientów, zwłaszcza w procesach paletyzowania.

Dlatego też poszerzyliśmy nasz asortyment produkcyjny o maty piankowe stosowane w podciśnieniowych chwytakach powierzchniowych.
Pianki o wysokiej jakości produkowane są przez nas z wysokojakościowego surowca pochodzącego z Francji.
Ich skład, elastyczność, szczelność oraz odporność na zużycie została dobrana specjalnie pod kątem najwyższych parametrów użytkowania z podciśnieniowymi chwytakami powierzchniowymi. Przeprowadzone testy w wielu zakładach w Polsce potwierdzają doskonałą jakość i trwałość naszych pianek.
Oferowane przez nas ceny kształtują się na poziomie znacznie niższym od cen mat oferowanych przez producentów chwytaków.

Dodatkowym atutem naszego asortymentu jest możliwość dostawy pianek do chwytaka dowolnego producenta, w przeciągu kilku dni roboczych od chwili otrzymania rysunków (lub wspólnego narysowania z klientem). Możliwe jest to dzięki posiadania własnego magazynu surowców . Przygotowanie rysunków przez naszą firmę wydłuża cykl produkcyjny o kolejne kilka dni.

Wymiary oferowanych pianek dostosowujemy do dowolnej wielkości posiadanego przez Klienta chwytaka.
We własnym zakresie wycinamy w nich kształt, ilość i raster otworów.

Charakterystyka oferowanych mat gąbkowych:
– Maksymalna powierzchnia: 1000 x 2000 mm
– Grubości: 10mm, 20 mm, 10+10 mm, 20+20 mm,
– Maty typu „Sandwich”: tak, z warstwami z różnych materiałów (mata z jednej strony sprężysta, z drugiej strony odporna na zużycie)
– Maty z filtrem siatkowym: tak, z filtrem siatkowym mocowanym pomiędzy poszczególnymi warstwami,
– Maty ze skórką będąca warstwą kontaktową z przedmiotem: tak

Na życzenie produkujemy również płyty stalowe lub aluminiowe i montujemy do nich maty otrzymując w ten sposób kompletną stronę roboczą chwytaka.

e-mail: biuro@manulift-service.pl